Мій Anyway

Дешеві авіаквитки Іракліон — Фрідріхшафен

3 хвилини на пошук
та покупку квитка

  • 2 ч. 30 хв.
    Середній час
    польоту
  • 1 885 км
    Відстань
    між містами

Найдешевші авіаквитки Іракліон — Фрідріхшафен на найближчі два тижні

Ціна авіаперельоту  Іракліон — Фрідріхшафен дуже залежить від часу: чим раніше ви купуєте квиток на літак из Іракліон в Фрідріхшафен, тим дешевше він коштує. Крім того, вартість авіаквитка Іракліон — Фрідріхшафен варіюється в залежності від дня. Тому дуже важливо порівнювати ціни не тільки на одну конкретну дату, а й на сусідні дні - в такому випадку можна знайти значно дешевший авіаквиток.

Наш віджет «Динаміка цін» дозволяє провести таке порівняння швидко і зручно. Перегляньте ціни на авіапереліт Іракліон — Фрідріхшафен на найближчі два тижні і виберіть оптимальний варіант, який підходить вам і за вартістю, і за часом.

29 травня - 12 червня

ПнВтСрЧтПтСбНд
Погода, Фрідріхшафен, Германия
сьогодні
+24 ℃
29 травня
+24 ℃
30 травня
+19 ℃
31 травня
+20 ℃
1 червня
+23 ℃
2 червня
+17 ℃

Календар низьких цін по місяцях на авіаквитки Іракліон — Фрідріхшафен

трав
черв
лип
серп
вер
жовт
лист
груд
січ
лют
бер
квіт

Календар низьких цін по днях на авіаквитки Іракліон — Фрідріхшафен

Травень 2018

1вт
2ср
3чт
4пт
5сб
6нд
7пн
8вт
9ср
10чт
11пт
12сб
13нд
14пн
15вт
16ср
17чт
18пт
19сб
20нд
21пн
22вт
23ср
24чт
25пт
26сб
27нд
28пн
29вт
30ср
31чт

Перельоти Іракліон — інші міста Германия

Якщо ви не знайшли підходящого варіанту для перельоту за маршрутом Іракліон — Фрідріхшафен, пошукайте авіаквитки в інші міста. Ви можете знайти зручний і недорогий переліт до міста, розташованого неподалік від Фрідріхшафен, і ви зможете спочатку долетіти з Іракліон  до цього міста, а звідти вже в -  Фрідріхшафен.. Так ви не тільки зможете заощадити і дістатися до кінцевого пункту своєї поїздки, а й, можливо, познайомитеся з новим для себе містом.

Якщо ви їдете в туристичну поїздку,  ви можете розглянути можливість проведення своєї відпустки і в іншому місті Германия — в цій країні безліч місць, що представляють культурно-історичний інтерес і що пропонують своїм відвідувачам прекрасну інфраструктуру для відпочинку.

Порівняйте ціни на переліт з Іракліон в Фрідріхшафен і на переліт з Іракліон в інші міста Германия. Таке порівняння дозволить вам підшукати оптимальний варіант авіаперельоту до Фрідріхшафен.

Перельоти Фрідріхшафен з інших міст

Якщо ви не змогли підібрати зручний і вигідний варіант авіаперельоту до Фрідріхшафен з Іракліон, розгляньте альтернативну можливість - долетіти до Фрідріхшафен з інших міст, розташованих неподалік від Іракліон. Ймовірно, в такому випадку ви зможете організувати свою подорож більш оптимальним способом. Крім того, такий маршрут дозволить вам не тільки заощадити на шляху до Фрідріхшафен, а й, можливо, познайомитися з новим містом, в якому ви раніше не бували.

Порівняйте ціни на перельоти в Фрідріхшафен з Іракліон і на перельоти в Фрідріхшафен з інших міст і підберіть найбільш оптимальний варіант авіаперельоту:

  • Хліб
    Хліб
    ~ 3.1
  • Келих пива
    Келих пива
    ~ 8.9
  • Квиток на автобус
    Квиток на автобус
    ~ 8.9

Дешеві авіаквитки Іракліон - Фрідріхшафен, Германия (ABA - OVB) 

На anywayanyday.com ви зможете знайти дешеві авіаквитки у напрямку Іракліон - Фрідріхшафен: система Anywayanyday порівнює варіанти перельоту від 800 авіакомпаній і підбирає найвигідніші квитки на літак Іракліон - Фрідріхшафен.

Прямий рейс Іракліон - Фрідріхшафен

Прямий переліт - найбільш зручний варіант авіаподорожі. Про авіакомпанії, які з'єднують своїми рейсами Іракліон і Фрідріхшафен, дивіться нижче в розділі «Авіакомпанії, що літають з Іракліон до Фрідріхшафену».

Переліт з пересадкою Іракліон - Фрідріхшафен

Якщо не змогли купити квиток на літак, який летить прямим рейсом Іракліон - Фрідріхшафен, завжди є запасний варіант - переліт з пересадкою. Якщо пересадка займає як мінімум 6 годин, ваша подорож стане ще більш насиченою - ви зможете дізнатися про нове місце або погуляти по вулицях давно знайомого міста. Не забувайте про те, що чим раніше ви купуєте квиток, тим нижче його ціна. І чим ближче до дати вильоту, тим менш дешевим буде квиток на літак Іракліон - Фрідріхшафен. Старайтеся купити авіаквитки Іракліон - Фрідріхшафен заздалегідь, щоб вибрати оптимальний варіант перельоту: за ціною, наявності пересадок і інших параметрах.

Фрідріхшафен в цифрах

Підготуйтеся до свого прибуття в місто Фрідріхшафен перед тим, як купити авіаквиток Іракліон — Фридрихсхафен: дізнайтеся про місцевий телефонний код, часовий пояс і про місцеву валюту.

Більш детальна інформація - на сторінці, що присвячена цьому місту. Загальна інформація про переліт Іракліон — Фрідріхшафен

Відстань Іракліон — Фрідріхшафен: 1885.3514404296875 км.

Час перельоту Іракліон — Фрідріхшафен: 2 ч. 30 мин..

Географічні координати міста Іракліон:

Широта — 53.7099990844727.

Довгота — 91.4199981689453.

Географічні координати міста Фридрихсхафена:

Широта — 55.0410995483398.

Довгота — 82.9344024658203.

Фрідріхшафен місцезнаходження Германия.

Столиця країни Германия: Берлін.

Площа країни Германия: 357022 кв. км.

Населення країни Германия: 81802000 чел.

Щільність Населення країни Германия: 229.12 чел. / кв. км.

Офіційні мови країни Германия: немецкий.

Телефонний код країни Германия: 49.

На русском: Авиабилеты на Ираклион - Фридрихсхафен

Популярные направления:

Авіаквитки з Москви до Києва

Авіаквитки з Санкт-Петербурга до Києва

Авіаквитки з Москви до Одеси

Авіаквитки з Парижа до Києва

Авіаквитки з Москви до Дніпропетровська

Авіаквитки з Мюнхена до Києва

Авіаквитки з Франкфурта до Києва

Авіаквитки з Амстердама до Києва

Авіаквитки з Стамбула до Києва

Авіаквитки з Тель-Авіва до Києва

Авіаквитки з Тбілісі до Києва

Авіаквитки з Києва до Дніпропетровська

Авіаквитки з Відня до Києва

Авіаквитки з Києва до Одеси

Авіаквитки з Одеси до Києва

Розклад авіарейсів
Іракліон - Фрідріхшафен

без пересадок на 28 травня 2018

РейсВилітВ дорозіПрилітТип літакаВ які дні здійснює перельоти
Germania
ST-3009
N Kazantzakis,
11:05
3 ч. 0 хв.Friedrichshafen Lowenthal,
14:05
Boeing 737-700Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Germania
ST-3009
N Kazantzakis,
17:05
3 ч. 0 хв.Friedrichshafen Lowenthal,
20:05
Airbus A319Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
N Kazantzakis,
11:05
Рейс
Germania
ST-3009
Приліт
Friedrichshafen Lowenthal,
14:05
В дорозі
3 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд
Виліт
N Kazantzakis,
17:05
Рейс
Germania
ST-3009
Приліт
Friedrichshafen Lowenthal,
20:05
В дорозі
3 ч. 0 хв.
В які дні здійснює перельоти
Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд